Про нас

З кожним роком трейдерам і інвесторам все важче і важче визначитися з черговим вибором брокера. Їх кількість постійно зростає, то з’являються нові, то об’єднуються старі, також постійно мінливі умови торгівлі, теж не додають оптимізму. Щоб знайти відповідного брокера трейдерам доводиться перебирати тони інформації, витрачати величезну кількість часу для вивчення і порівняння умов торгівлі, торгових платформ, фінансових інструментів, проаналізувати типи рахунків, види послуг і зручність систем поповнення рахунку у обраних брокерів-претендентів. Також доводиться вивчати історію створення брокера, перевіряти його надійність і репутацію.

Виходячи з таких тенденцій і був створений рейтинг брокерів Topforex. Наше головне завдання допомогти кожному трейдеру або інвестору в мінімальні терміни, отримати максимальний обсяг інформації про кожного брокера в межах одного ресурсу.

Переваги такого форекс рейтингу очевидні:

  • об’єктивність: рейтингування відбувається за рахунок голосування користувачів, з можливістю залишити тільки конструктивні форекс відгуки, таким чином досягається оптимальний баланс
  • інформативність: у рейтингу дана тільки потрібна інформація, яка дозволить будь-якому трейдеру швидко прийняти рішення про вибір брокера
  • актуальність: постійно оновлювана інформація в рейтингу по кожному брокеру
  • функціональність: для швидкого прийняття рішення щодо вибору брокера трейдеру в допомогу організований сервіс Порівняння брокерів, в якому одночасно можна порівняти до 10 брокерів
  • рейтингування брокерів відбувається на основі загальнодоступної інформації про суму виплат за рахунками клієнтів, кількості відкритих ордерів в кожному брокера, рівень довіри до брокера шляхом зіставлення кількості скарг, голосів, часу роботи на ринку форекс.

Головним учасником голосування  на цьому рейтингу являється наш відвідувач! Тільки Ви даєте оцінки, залишаєте відгуки і пишіть власні рекомендації.
Також на цьому ресурсі Ви знайдете для себе корисні статті в області форекс торгівлі та інвестування, а також новини провідних брокерів.

Зібравши подібну інформацію на одному ресурсі, ми щиро сподіваємося, що вона принесе користь як новачкові, так і досвідченому трейдеру, допоможе прийняти правильне рішення інвестору або фінансової компанії.


КомментаріКоментарі будуть опубліковані тільки після схвалення модератором!

*